Hakkımızda

Hakkımızda

Odalarımız

Odalarımız

Otelimizde; 4 Adet Bungalov - 2 Adet Balkonlu Bahçe Manzaralı Oda - 2 Adet Deniz Manzaralı Oda - 2 Adet Balkonlu Deniz Manzaralı Oda - 4 Adet Standart Oda - 1 Adet Suit Oda bulunmaktadır. Toplam 15 odamız ile küçük bir butik otel olarak sizlere hizmet vermekteyiz.

Devamı
Neden Poyraz Butik Otel ?

Neden Poyraz Butik Otel ?

İstanbul ve Tekirdağ'a 1 saatlik mesafede bulunan Poyraz Butik Otelde yeşil ve mavinin buluşmasına sizlerde şahit olun. Aile sıcaklığındaki otelimizde deniz ve bahçenin keyfini çıkarıp, dinlenmeniz ve eğlenmeniz için sizlere hizmet vermekten mutluluk duymaktayız.Şehrin stresinden sadece 1 saat içerisinde uzaklaşıp kendinize zaman ayırmanız için buradayız.Denize sıfır restoranımızda leziz yemekler ve canlı müzik ile bu tatil size iyi gelecek.

Devamı
Genel Uyarılar

Genel Uyarılar

Canlı Müzik ve Dışarıdan Plaj kullanımlarında rezervasyon gerekmektedir. Tesis genelinde hijyen kuralları gereğince dışarıdan yiyecek ve içecek getirilmesi yasaktır. Konaklama giriş saati 14:00 - çıkış saati 12:00'dir. Sınırlı otopark alanımızdan dolayı konaklamasız restoran ve plaj hizmetimizden yararlanacak misafirlerimizin araçlarını otel dışarısına park etmeleri gerekmektedir. Küçük ırk köpekler dışında otelimize evcil hayvan kabul edilmemekte olup, evcil hayvanlı misafirlerimiz sadece Bungalov evlerimizde konaklama yapılabilir.

Devamı